Wokół Term

Park linowy

Dla dzieci

Dzieci do 5 lat pod opieką osoby dorosłej

Adres

Zamkowa 2, 99-210 Uniejów
tel. 733 432 766

Godziny Otwarcia

9:00 – 22:00

Opis atrakcji

W sąsiedztwie Term Uniejów i XIV- wiecznego Zamku znajduje się park linowy. To nie lada gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają ekstremalne wyzwania i aktywne formy spędzania wolnego czasu. Park został otwarty w 2017 roku tuż nad samą rzeką Wartą i jesteśmy pewni, że zapewni Państwu mnóstwo adrenaliny niezależnie od wieku.


Park został tak zaprojektowany, żeby sprostać wymaganiom, zarówno gości bez żadnego doświadczenia w tego typu atrakcjach, dzieciom, osobom starszym, ale również tym, dla których taka forma rozrywki nie jest obca jak i oczekują ekstremalnych wrażeń.


W parku znajduje się pięć tras o różnym poziomie trudności.


Na trasie Mini Park dla gości w wieku od 3 do 13 lat, na całej długości (82 metry) znajduje się siatka asekuracyjna. Mini Park składa się z 10 domków zamontowanych na wysokości 1,5 metra, a dzieci mogą skończyć zabawę w dowolnym momencie zjeżdżając na talerzyku bądź zjeżdżalni.Trasa niska

Jest przeznaczona dla dzieci i składa się z 9 przeszkód na wysokości 1,5 m nad ziemią.

Długość trasy to 116 metrów i kończy się ona 46-metrowym zjazdem.Trasa średnia

Składa się z 14 przeszkód o zróżnicowanym poziomie trudności.

Cała zabawa odbywa się 3 metry nad ziemią, a jej długość to 203 metry i kończy się zjazdem tyrolskim.Trasa wysoka

To wyzwanie dla osób, które lubią adrenalinę, ponieważ trasa zawieszona jest aż 6 metrów nad ziemią.

Na trasie znajduje się podobna ilość przeszkód jak na trasie średniej, a wszystko kończy się 46-metrowym zjazdem tyrolskim.​Do największych atrakcji Parku Linowego należy zjazd tyrolski nad rzeką Wartą, gdzie za każdym razem trasę pokonujemy dwukrotnie.Dodatkowo goście mogą skorzystać również ze ścianki wspinaczkowej oraz specjalnego wahadła na wysokości 9 metrów.