Pytania i odpowiedzi

Kategorie:

Wszystkie
Dzieci
Pobyt w termach
Zniżki i Benefity
W naszym Kompleksie termalno-basenowym jest wyodrębniony pokój dla Mam z Dziećmi, gdzie w spokoju możecie przygotować się do wodnego relaksu. W strefie wewnętrznej jest część basenowa dla Najmłodszych, w której znajduje się statek piracki, a temperatura wody jest odpowiednio ciepła. Do dyspozycji Gości mamy mnóstwo akcesoriów do pływania i wodnej zabawy.
Na terenie Kompleksu działa sklepik z artykułami do pływania, w którym dostępne są również pampersy kąpielowe dla dzieci.
Niecki dla najmłodszych znajdują się na zewnątrz jak również w wewnątrz Kompleksu.
Aby skorzystać z wejścia do saun, należy zakupić bilet zarówno do strefy basenowej, jak i saun. Nie ma możliwości zakupy biletu wejścia wyłącznie do Strefy Saun.
W celu umówienia terminu i godziny masażu prosimy o bezpośredni kontakt z Termalnym Gabinetem Kosmetycznym pod nr tel. 502-674-897.
W weekendy i święta średni czas oczekiwania wynosi ok. 15 min. Czas ten może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. Trudno jest nam przewidzieć, jak wielu Gości nas odwiedzi. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa Klienta przebiegała jak najszybciej.
Ręczniki można wypożyczyć jedynie w strefie saun, gdzie wejście do powyższej strefy jest odpłatne.
Niestety nie ma możliwości opuszczenia i ponownego powrócenia do Kompleksu Termalno-Basenowego przy nabytym bilecie całodziennym. Wejście/wyjście jest równoznaczne z rozpoczęciem oraz zakończeniem cyklu, gdzie opuszczenie obiektu jest jednoznaczne z jego rozliczeniem.
Niestety nie ma możliwości zakupienia biletów on-line. Zapraszamy do zakupu biletów w kasie, na miejscu.
Jest to indywidualna sprawa, większość osób korzysta z basenów bez czapki. Na wszelki wypadek lepiej ją jednak wziąć, niż potem żałować gdyby temperatura powietrza była za niska.
Karta MultiSport uprawnia do bezpłatnego wejścia do Kompleksu termalno-basenowego i korzystania z atrakcji w strefie basenowej oraz saun przez czas 90 min. 90+15 minut
Jak najbardziej można zakupić voucher do Kompleksu Basenowego. W sprawie voucherów proszę o kontakt mailowy: informacja@termyuniejow.pl lub telefoniczny: 506-090-419
Z "Kartą Seniora Województwa Łódzkiego" otrzymasz 20% zniżki do biletu ulgowego.
Honorujemy Karty Dużej Rodziny oraz Karty Rodzin Wielodzietnych Województwa Łódzkiego wydane przez odpowiedzieć organ województwa łódzkiego.