Jesteś tutaj

Nowe osiedle termalne domków jednorodzinnych w Uniejowie

W Uzdrowisku Termalnym Uniejów powstaje kolejna inwestycja będąca uzupełnieniem  przestrzeni miejskiej oraz gotowym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby tu zamieszkać. Spółka "Termy Uniejów" wybudowała już osiedle bloków termalnych, którego mieszkańcy korzystają z największego uniejowskiego skarbu bez wychodzenia z domu, czyli wody solankowej, przy pomocy tzw. "trzeciego kurka" znajdującego się w łazience każdego z mieszkań. Na mapie Uniejowa powstały już 3 bloki z zastosowaniem takich rozwiązań technologicznych. Kolejne 2 są obecnie w budowie. Razem to 150 mieszkań. Inwestorzy poszli jednak o krok dalej i proponują kolejne rozwiązanie, czyli nowe osiedle termalne, ale tym razem połączonych ze sobą domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, również z dostępem do uniejowskiej leczniczej solanki do celów kąpielowych oraz ogrzewaniem gazowym. Nowe osiedle z kompleksowym uzbrojeniem terenu, w bliskim sąsiedztwie lasu, ma liczyć 52 domki, a oddanie pierwszych domków planowane jest już na wiosnę 2018 roku.

Domki z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej od 115 m2 do 123 m2, w zależności od opcji, będą posiadały oddzielny podjazd z jednym miejscem parkingowym dla mieszkańców oraz garaż. Cała powierzchnia działki to ok. 250 m2. Wśród rozkładu pomieszczeń wewnątrz domu, na parterze przewidziano pomieszczenia o funkcji dziennej, w tym: kuchnię, spiżarnię, salon z wyjściem na taras i ogród, wc, kotłownię / pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na piętrze zlokalizowano 3 pokoje, łazienkę oraz 2 garderoby. Każdy domek zostanie przykryty dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej. Kolorystyka budynków zostanie utrzymana w spokojnych tonacjach z fragmentami ścian zrealizowanych jako okładzina z desek.

Dużym atutem nowego osiedla termalnego jest również cena. 3 tys. zł za metr2 powierzchni użytkowej, bez formalności związanych z pozwoleniem na budowę, czy uzbrojeniem terenu. Wszystkie te działania znajdują się po stronie inwestora. 

KONTAKT:

e-mail: domkitermalne@termyuniejow.pl

tel.: 506 040 534