Jesteś tutaj

Aquapark

Park wodny, czyli aquapark to prawdziwy raj dla każdego amatora zabaw w wodzie. Niezliczona moc atrakcji sprawia, że w basenie nie ma miejsca na nudę. Jedna godzina to za mało, by doświadczyć wszystkich atrakcji przygotowanych dla uczestników wodnego szaleństwa.

Aquapark to nie tylko baseny o zróżnicowanej głębokości, ale przede wszystkim dodatkowe atrakcje – dla dorosłych i dla dzieci. Dlatego parki wodne cieszą się ogromnym powodzeniem. Ich największą zaletą jest to, że działają przez okrągły rok, dostarczając rozrywki na wysokim poziomie.

Moc atrakcji dla każdego

Ludzie kochają aquapark za dostarczanie rozrywki. Na gości czekają różnego rodzaju atrakcje – jest ich tak dużo, że każdy z pewnością wybierze dla siebie najlepsze rozwiązanie. Termy Uniejów to ponad 1200 m2 atrakcji.

  • Zjeżdżalnie
     

To chyba jedne z najbardziej popularnych i ulubionych atrakcji. Cieszą się zainteresowaniem nie tylko osób najmłodszych, ale również dorosłych. Zjeżdżalnie to prawdziwa przygoda – im bardziej kręte i im dłuższe, tym większy poziom adrenaliny, tym większa satysfakcja.

Termy Uniejów oferują aż 2 zjeżdżalnie o długości 12 i 58 mb – a to wszystko w zewnętrznej strefie basenowej.

  • Jacuzzi
     

Wylegiwanie się w bulgoczącej wodzie to prawdziwa przyjemności dla ciała i ducha. Dlatego aquapark w Uniejowie przygotował specjalną wyspę dla największych miłośników jacuzzi.

  • Rwąca rzeka
     

To świetna zabawa, która daje mnóstwo radości – dzieciom i dorosłym. Walka z rwącym nurtem rzeki może przynieść sporo śmiechu, ponieważ nie jest to łatwe zadanie. Śmiałek, który odważy się płynąć pod prąd i osiągnie sukces, będzie miał powód do zadowolenia.

Zabawa w Aquaparku jest bezpieczna

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników wodnych zabaw czuwają wykwalifikowani ratownicy. Na każdego pływaka mają oko, w razie potrzeby służąc pomocą.

Wybierając jednak aquapark, należy mieć na uwadze fakt, że każdą atrakcję charakteryzuje określony przedział wiekowy. Należy przestrzegać tych wytycznych, by mieć pewność, że zabawa będzie w 100% bezpieczna.