Jesteś tutaj

Baseny termalne zakopane

O tym, że woda ma szereg właściwości prozdrowotnych wiadomo nie od dziś. Na szczególną uwagę zasługują jednak baseny termalne. Zakopane – z uwagi na swoje położenie i klimat – jest jednym z tych miast, które posiadają tego typu wody cieszące się z roku na rok wzrastającą popularnością.

Termy Uniejów – baseny termalne dla każdego

Chociaż baseny termalne Zakopane posiada w atrakcyjnym położeniu, to Termy Uniejów są w stanie dostarczyć znacznie więcej atrakcji. Gorąca woda sprawi, że kąpiele staną się jeszcze większą przyjemnością. Przyjedź do nas, a przekonasz się o naszych możliwościach.

Nasze wody termalne wypływają z głębokości ponad 2000 m – aż z trzech odwiertów. Dzięki temu zapewniają optymalną wydajność i temperaturę sięgającą 35oC.

Coś dla ciała, coś dla ducha

Nie da się ukryć właściwości prozdrowotnych, jakie posiadają baseny termalne. Zakopane – jako jedno z wielu miast – przekonuje się o tym przez cały rok. Także i nasze termy przyciągają osoby spragnione wpływającego korzystnie na zdrowie wodnego szaleństwa – nawet w środku zimy.

Nasze termy to wody solankowe, które świetnie łagodzą wiele dolegliwości. Wspierają leczenie wielu chorób:

  • dyskopatii,
  • nerwobólów,
  • reumatoidalnych zwyrodnień stawów,
  • problemów skórnych,
  • nerwicy,
  • schorzeń o podłożu laryngologicznym.

Ponadto kąpiele w gorącej wodzie przynoszą ukojenie. Zmniejszając napięcie mięśni, wprowadzają w stan maksymalnego odprężenia. Nie ma nic przyjemniejszego niż błogi relaks w termach.

Zanim więc wybierzesz baseny termalne, które Zakopane posiada w swojej ofercie, poznaj propozycję Uniejowa. Nasze termy to sprzymierzeniec zdrowia i skuteczny środek przeciwdziałający stresowi.

Kąpiele wodne także w środku zimy

Wysoka temperatura wody sprawia, że uniejowskie termy pozwalają na zażywanie kąpieli nawet w środku zimy. Dzięki temu zabawa w wodzie nie tylko zapewnia mnóstwo radości, ale też hartuje organizm.