Jesteś tutaj

Klub Taneczny i Kręgielnia

Po wodnych atrakcjach i przyjemnościach dla ciała  w późniejszych godzinach  zapraszamy do naszego klubu  tanecznego  mieszczącego się w podziemiach Kompleksu Termalno-Basenowego.

W nowoczesnych i przestronnych wnętrzach z miłą  i profesjonalną obsługą, zapewniającą  przyjazną atmosferę poczują się Państwo w pełni zrelaksowani i usatysfakcjonowani. Posiadamy miejsca siedzące w komfortowych i stylowych kanapach dla 70 naszych Gości. Dzięki swojej bogatej ofercie każdy  z pewnością znajdzie coś dla siebie, dodatkową atrakcją naszego klubu jest kręgielnia.

Jest to bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, które są jednocześnie sportem i świetną rozrywką dla wszystkich. Nasza kręgielnia posiada 4 nowoczesne 25-metrowe , w pełni multimedialne tory, dzięki czemu można w komfortowych warunkach rozgrywać grę.

Klub wyposażony jest w profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie oraz w podświetlany parkiet do tańca tzw. ”Dance Floor”. Jest  to najnowocześniejsza strefa klubu oprócz kręgielni. Znajdziemy   tu nie  tylko najnowocześniejszy design, ale profesjonalne nagłośnienie oraz  oświetlenie.

Dopełnieniem specyficznego klimatu jest doskonała zabawa, a gwarancją dobrej zabawy w klubie jest profesjonalny i bogato wyposażony drink bar z sympatyczną i profesjonalna obsługą. Naszym Gościom  oferujemy szeroki wybór soków jak również bogatą ofertę różnorakich alkoholi i drinków z całego świata.
Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Gości  serwować będziemy przystawki, dania główne, które zaspokoją wszystkie gusta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Gości od 21 roku życia w piątki i soboty od 20.00  na  „Open Disco Night”  z DJ-mi, którzy zmiksują dla was klasyki muzyki klubowej.

W pełni klimatyzowany obiekt zaprasza:

Poniedziałek – Czwartek
Od 16:00 do 24:00

Piątek
Od 16:00 do 03:00

Sobota
Od 13:00 do 03:00

Niedziela
Od 13:00 do 24:00

Rezerwacja  miejsc -   609397805 Mirek Bednarek

----------

Zapraszamy również na stronę Klubu Nautilus www.klubnautilus.com, www.facebook.com/NautilusK2