Jesteś tutaj

Kompleks termalno-basenowy w Uniejowie

.Informujemy, że w związku z rozbudową Kompleksu Termalno-Basenowego część parkingu przed kompleksem będzie niedostępna.

Z powodu rozbudowy kompleksu teren wokół terenu jest ograniczony i do czasu zakończenia budowy nie będą dostępne leżaki.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Kompleks Termalno-Basenowy, oferujący gorące kąpiele w leczniczych solankach termalnych, jest położony u podnóża XIV- wiecznego Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich.

W kompleksie  znajdują się baseny kryte, otwarte oraz zespół odnowy biologicznej. Niecki zewnętrzne i osłonięte są zasilane leczniczą solanką termalną. Takie rozwiązanie umożliwia funkcjonowanie basenów przez cały rok - niezależnie od pogody . W kompleksie  mieści się  również  basen  solankowo - uzdrowiskowy  z ciepłą wodą  oraz niezależny  basen wewnętrzny z częścią ogólną i dziecięcą. Powierzchnia łączna lustra wody we wszystkich strefach to aż niemal 1500 m2.

Termy Uniejów są miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. A wybierać można spośród: pływalni, gorących solanek, basenu i komory lodowej, saun i gabinetów masażu, zjeżdżalni, dysz, biczy, jacuzzi i innych atrakcji wodnych.

 Wszystkich zrelaksowanych po chwilach spędzonych w nieckach basenowych oraz w strefie saun zapraszamy do restauracji z jedynym w Polsce czasem niepłatnym.

Przekonaj się, jak dobrze tu być!