Jesteś tutaj

Strefa kąpielowa wewnętrzna

Strefa kąpielowa wewnętrzna to około 303 m2 . Znajdziemy tu m. in. Basen solankowo-uzdrowiskowy z  atrakcjami oraz basen rekreacyjny dla dorosłych. Dzieci również w części wewnętrznej będą mogły mile spędzić czas w basenie dziecięcym ze statkiem pirackim. Strefa ta będzie dla osób które chcą korzystać z atrakcji wodnych bez względu na pogodę i aurę panującą na zewnątrz a jednocześnie zażywać dobrodziejstw wody solankowej. Ze strefy wewnętrznej będzie można  przejść do strefy restauracyjnej oraz strefy Wellness & Spa.

 • Basen solankowo-uzdrowiskowy z leżakami i hydromasażami
  W strefie  wewnętrznej  połączonej  z basenem  zewnętrznym  mieści się  basen solankowo uzdrowiskowy. Jest to miejsce dla osób, które chcą zażywać kąpieli wodnych w komfortowych warunkach  nie zależnie od pogody panującej na zewnątrz. Gwarantuje to basen umieszczony w nowoczesnym budynku pod okiem doświadczonej kadry ratowniczej.
  Basen posiada 3 masaże karku, a także trzy - cztero dyszowe masaże podwodne mieszczące się w Grocie. Dla osób  spragnionych wodnych   przyjemności i uwielbiających bąbelki przygotowaliśmy specjalną strefę z ławeczkami i hydromasażami zwane Whirlpool.   
 • Basen rekreacyjno-dziecięcy ze statkiem pirackim
  W tej części kompleksu nasi najmłodsi Goście z pewnością znajdą coś dla siebie. Na  środku  basenu  znajdziemy  statek  piracki, ściankę wspinaczkową oraz armatkę wodną.
  Strefa radości dla dzieci to 147 m2 o głębokości 0,5 do 1,2 m.
  Basen dziecięcy posiada również masaże karku i inne przyjemności, aby rodzice w oczekiwaniu na swoje pociechy mogli również zrelaksować się i wymasować swoje ciało.

Informujemy, że w związku z zajęciami grup rehabilitacyjnych oraz grup szkolnych część Basenu rekreacyjno-dziecięcego może być objęta rezerwacją w następujące dni:

poniedziałek - od 12:00 do 17:30

poniedziałek, środa i piątek - od 10:00 do 12:00

wtorek - od 15:20 do 17:15

środa - od 13:15 do 19:30