Jesteś tutaj

Strefa masażu i relaksu

STREFA MASAŻU I RELAKSU
 
STREFA KOMPLEKSU TERMALNO-BASENOWEGO
ZAPRASZAMY CODZIENNIE OD GODZINY 11:00 DO 21:00
 
OFERUJEMY:
 
-MASAŻ KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY BĄDŹ CZĘŚCIOWY
-MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁOŚCIOWY BĄDŹ CZĘŚCIOWY
-MASAŻ SPORTOWY
-MASAŻ MIODOWY
-MASAŻ CZEKOLADOWY
 
ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ
KORZYSTANIA Z SAUN: FIŃSKIEJ, PAROWEJ ORAZ AROMATYCZNEJ
 
 
Masaż klasyczny całościowy lub częściowy
Masaż klasyczny to  zabieg relaksujący i leczniczy. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Stosowano go już w starożytności. Obecnie jest określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób - dotykających zarówno ciało, jak i psychikę. Masaż klasyczny jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni napięciowe bóle głowy i inne.
 
Czas 50 min. - 100 zł
Czas 30 min. - 70 zł
 
Masaż relaksacyjny całościowy lub częściowy
Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.
 
Czas 50 min. - 100 zł
Czas 30 min. - 70 zł
 
Masaż sportowy
Masaż sportowy podobny jest do klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej.  Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.
 
Czas 30 min. - 90 zł
 
Masaż miodem / czekoladą
Masaż miodem jest zabiegiem oczyszczającym. Wspomaga oczyszczenie skóry poprzez usunięcie zrogowaciałego naskórka, przyspieszenie przemiany materii, przyspieszenie krążenia limfy oraz krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, usuwa toksyny, poprawia elastyczność skóry i ją wygładza oraz pomaga redukować cellulit. Masaż czekoladowy należy do zabiegów działających zbawiennie na ciało i psychikę człowieka. Opiera się na technikach masażu klasycznego, a jego działanie jest wzmocnione płynną czekoladą.
 
Czas 75 min.- 150zł
 
DODATKOWO UMOŻLIWIAMY DOSTĘP
DO POZOSTAŁYCH STREF KOMPLEKSU TERMALNO-BASENOWEGO
 
ZAPRASZAMY
505 785 307