Jesteś tutaj

Woda termalna

Z czym kojarzą Ci się baseny? Z doskonałą zabawą, wieloma atrakcjami, dzięki którym doświadczasz prawdziwej przygody. A gdyby tak świetną rozrywkę połączyć z pożytecznym? A gdyby tak dobrze się bawić, jednocześnie poprawiając swoje zdrowie?

Woda termalna – źródło lepszego zdrowia

Jeśli chcesz, by wizyta w basenie miała dobroczynny wpływ na Twoje zdrowie, uniejowskie termy są tym, czego szukasz. Woda termalna wykazuje szereg korzystnych właściwości, pozwalając złagodzić wiele dolegliwości. A to wszystko dzięki odpowiedniemu składowi chemicznemu.

Zażywając kąpieli w uniejowskiej solance,  wspierasz leczenie wielu chorób. Dlatego nasza woda termalna, wypływająca z trzech odwiertów, znajduje uznanie wśród osób zmagających się z reumatyzmem, dyskopatią, nerwobólami czy schorzeniami o podłożu laryngologicznym.

Woda termalna – relaks i lepsze samopoczucie

Korzystając z wód termalnych, szybko odczuwasz poprawę samopoczucie. Natychmiast spływa z Ciebie skumulowany stres, więc przechodzisz w stan maksymalnego odprężenia. Podczas kąpieli zmniejsza się napięcie emocjonalne – możesz rozkoszować się błogim relaksem.

Baw się i czerp z natury to, co najlepsze

Nasza woda termalna dostępna jest zarówno w basenie odkrytym, jak i wewnętrznym. W obu wariantach czekają na Ciebie także dodatkowe atrakcje. A wszystko po to, by pobyt w naszym obiekcie był jeszcze większą przyjemnością. Do Twojej dyspozycji są zjeżdżalnie, rwąca rzeka, hydromasaże, jacuzzi oraz specjalne strefy z hydromasażami.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach. Z myślą o nich powstał basen rekreacyjny (już nie termalny) ze statkiem pirackim, ścianką wspinaczkową oraz mnóstwem innych atrakcji. A wszystko po to, by zapewnić im doskonałą zabawę wtedy, gdy rodzice zażywają kąpieli w basenie termalnym.

Chcesz doświadczyć dobroczynnego działania natury? Już teraz wybierz się do Uniejowa – miejsca, gdzie czeka na Ciebie najlepsza woda termalna. Woda, która poprawia zdrowie i wpływa na lepsze samopoczucie. Tylko tutaj zrelaksujesz się i zrzucisz z siebie balast, jakim jest nadmiar stresu.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.